خدمات تخلیه چاه شبانه روزی 09110135580

تخلیه چاه فاضلاب، تخلیه چاه دستشویی، قیمت تخلیه چاه، تخلیه چاه شبانه روزی، تخلیه چاه تهران

خدمات تخلیه چاه شبانه روزی 09110135580

تخلیه چاه فاضلاب، تخلیه چاه دستشویی، قیمت تخلیه چاه، تخلیه چاه شبانه روزی، تخلیه چاه تهران

خدمات تخلیه چاه شبانه روزی 09110135580

درباره گروه خدمات تخلیه چاه :

سلام دوستان گرامی ...
گروه خدمات فنی تخلیه چاه شبانه روزی آماده ارائه خدمات چاه و فاضلاب اعم از تشخیص محل چاه ، حفر چاه آب و فاضلاب ، تخلیه و لایروبی چاه ، تعمیرات چاه آب و فاضلاب و کلیه خدمات مرتبط به شما مشتریان گرامی در سراسر مناطق 22 گانه تهران می باشد.
کلیه حقوق محتوای این وبلاگ متعلق به گروه خدمات تخلیه چاه شبانه روزی می باشد که بدون کپی برداری تهیه و نوشته شده است و هر گونه کپی برداری از این وبلاگ فقط با درج لینک منبع بلامانع است.

۹ مطلب در مرداد ۱۳۹۹ ثبت شده است

تعمیرکار مجرب توالت فرنگی برای تعمیرات دستشویی خارجی یکسری کارها را انجام می دهد. مثلا عارضه های عمده که منجر فساد در سرویس بهداشتی خارجی میشود بروز مشکلاتی در گرفتگی لوله ی دستشویی فرنگی و یا این که فساد سیفون سرویس بهداشتی است. فساد سیفون منجر متفرق شدن بوهای نامطبوع در دور و بر میشود و گرفتگی دستشویی نیز موجب بالا زدن آب سرویس بهداشتی گردد. در این مقاله به رفع این ایرادات و شیوه ی تعمیر دستشویی خارجی توسط تعمیرکار مجرب توالت فرنگی میپردازیم.

عیب یابی و تعمیرات توالت فرنگی

تعمیرات سرویس بهداشتی خارجی به یکسری برهان انجام میگیرد. مثلا عوارض عمده که منجر فساد در دستشویی خارجی میگردد بروز مشکلاتی در گرفتگی لوله ی سرویس بهداشتی خارجی و یا این که فساد سیفون دستشویی میباشد. خرابی سیفون سبب متفرق شدن بوهای نامطبوع در محیط می‌گردد و گرفتگی توالت نیز موجب بالا زدن آب دستشویی شود.

برای مثال دلایلی که سبب میشود سیفون سرویس بهداشتی خارجی عمل نکند معدود بودن وسعت آب تانک خارجی، خرابی پرکن و یا این که فلوتر خارجی، وخیم بودن پمپ تخلیه، فساد سیستم سرویس بهداشتی خارجی و تنظیم نبودن پیچ ها هست. تعمیرکار مجرب توالت فرنگی در شرایطی که بوی نامطبوع فاضلاب به داخل خانه رویکرد پیدا کرد انگیزه عمده ی آن کم بودن آب در سیفون یا این که نصب اشتباه دستشویی خارجی است که وی مبادرت به تعمیر آن می کند.

تعمیرکار مجرب توالت فرنگی باید نخست خدمت را نظارت نموده و بعد از آن در شکل رضایت مشتری مبادرت به تعمیر کند.

• تنظیم اسباب و قطعات درصورت نیاز بعد از مشاوره با مشتری انجام میشود و تعمیرکار مجرب توالت فرنگی مکلف هست فاکتور خرید را به مشتری ارایه کند. علل فعالیت نکردن سیفون دستشویی خارجی چه است؟ در‌صورتی‌ که سیفون سرویس بهداشتی خارجی عمل نمی نماید و یا این که شدت آب سیفون معدود میباشد، احتمالا لوله ها در گیر گرفتگی گردیده اند و یا این که دکمه یا این که دستگیره دستشویی شل و ول و یا این که محکم گردیده باشد که در این مواقع از تعمیرکار مجرب توالت فرنگی کمک بخواهید. پیش از استارت به تعمیرات سرویس بهداشتی خارجی شیر تامین آب دستشویی را ببندید که بازدارنده از سرریز شدن آب از تانکر گردید.  آن‌گاه درب تانکر سرویس بهداشتی خارجی را گشوده فرمائید و میله شناور را تحلیل نمائید در صورتیکه که نقص‌ از شناور میباشد، تعمیر شناور سرویس بهداشتی خارجی را به تعمیرکار مجرب توالت فرنگی بسپارید. علل تخلیه نشدن سیفون سرویس بهداشتی خارجی چه میباشد؟ تحلیل نمائید که سطح آب درون تانکر بدون نقص لبریز گردد. مطمئن گردید روزنه تخلیه بدون نقص سرجایش قرار گرفته باشد و تماما با روزنه هم سایز باشد گهگاه عدم انطباق سایز این دو با هم سبب ساز بروز مشکل در تخلیه می شود.

نصب و تعمیر دستشویی فرنگی

امروزه دیگر اهمیت نصب و تعمیر سرویس بهداشتی خارجی بر کسی پوشیده نیست و هر کس اندکی درد زانو و یا این که مفاصل پا داشته باشد و به دکتر معالج مراجعه کرده ‌باشد، مطلقا یکی ‌از راههای پیشنهادی پزشک استعمال از دستشویی خارجی میباشد. لذا کمتر منزلی پیدا میشود که به سرویس های نصب و تعمیر سرویس بهداشتی خارجی و تعمیرکار مجرب توالت فرنگی نیاز نداشته باشد. ولی موضوعی که در بالا مطرح میشود نصب سرویس بهداشتی خارجی و کاوش نصاب سرویس بهداشتی خارجی متخصص و تعمیرکار مجرب توالت فرنگی است. خوشبختانه راه‌حل های متعددی برای تبدیل دستشویی ایرانی به خارجی سوای تخریب وجود داراست، که خطاهای نصب و تعمیر دستشویی خارجی را تا مقدار بالایی کاهش داده میباشد. همینطور هزینه حقوق و دستمزد نصب سرویس بهداشتی خارجی و تعمیرات دستشویی خارجی در طرزهای نو بوسیله تعمیرکار مجرب توالت فرنگی به طور چشمگیری کمتر به حساب می آید.

نصب دستشویی خارجی به چندین شیوه انجام میگردد؟

1.نصب سرویس بهداشتی خارجی بر روی سرویس بهداشتی ایرانی توسط تعمیرکار مجرب توالت فرنگی فارغ از تخریب: در‌این نحوه کل لوله کشی ها داخل پیاله سرویس بهداشتی ایرانی انجام می شود ( نیازی به کندن پیاله سرویس بهداشتی به وسیله نصاب سرویس بهداشتی خارجی وجود ندارد) آنگاه سرویس بهداشتی خارجی را بر روی سرویس بهداشتی ایرانی نصب می نمایند و خلأ را با ملات لبریز میکنند. در این نحوه حقوق و دستمزد نصب دستشویی خارجی بسیار کمتر از طریق با تخریب بی نقص میباشد.

2.نصب و تعمیر دستشویی خارجی با تخریب بدون نقص: این نحوه در مقایسه با طرز قبل هزینه حقوق نصب سرویس بهداشتی خارجی بالاتری را در بر دارد، اما اجرای این طریق برای مکانهایی که قصد سکونت همیشگی و یا این که طولانی دارید، مطلوب میباشد، چون در آینده ایرادی پیدا نخواهد کرد و زیبایی بیشتری داراست. ولی خلل نصب و تعمیر دستشویی خارجی با تخریب بی نقص، برهه زمانی بیشتری می‌باشد که برای لوله کشی و کاشی کاری های بعدی آن نیاز میباشد.

مدل های سرویس های بهداشتی فرنگی

1.دستشویی خارجی یک تکه ای: در ‌این نوع دستشویی خارجی مخزن و پیاله دستشویی به یکدیگر متصل گردیده اند و بسیار جمع و جور می باشند. صرفا نصب و تعمیر سرویس بهداشتی خارجی یک تکه ای توسط تعمیرکار مجرب توالت فرنگی، ارزش نسبتا بالای آن نسبت به بقیه سبک هاست.

2.سرویس بهداشتی خارجی دو تکه ای: در این نوع مخزن و پیاله دستشویی به طور جدا از هم از هم نصب می گردند و بسیار متداول و مرسوم می‌باشند. ارزش دستشویی خارجی دو تکه بسیار مقرون به صرفه تر از سبک یک دست آن میباشد.

3.سرویس بهداشتی خارجی دیواری: معمولا برای فضاهای کوچک نصب و تعمیر دستشویی خارجی دیواری سفارش میشود که بدون واسطه به دیوار متصل می شود و کل لوله کشی های آن توسط تعمیرکار مجرب توالت فرنگی در باطن دیوار انجام میگردد. ممکن است در هر یک از این نوع های متنوع سرویس بهداشتی مشکلاتی بوجود آید که هر یک توسط تعمیرکار مجرب توالت فرنگی  باید بصورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد.  درصورتی که بازه زمانی لبریز شدن آب در تانکر دستشویی طولانی می شود او‌لین گام در تعمیرات توالت خارجی، چک شیر تامین آب دستشویی خارجی میباشد که به طور کامل گشوده باشد. در مبادرت بعدی تحلیل فرمائید که روزنه آب رسوب نگرفته و مسدود نشده باشد در غیر این صورت با تعمیرکار مجرب توالت فرنگی تماس بگیرید.

انگیزه نشتی آب در کنار دستشویی خارجی چه میباشد؟ از اشتباهات شایع در به کارگیری از دستشویی خارجی، نشتی آب از کنار یا این که تحت دستشویی خارجی می‌باشد. ممکن میباشد یا این که پیاله دستشویی شکسته باشد و یا این که قطعات و اتصالات فرسوده گردیده باشند، که نیاز به بده بستان قطعات و آب بندی کلی میباشد .احتمال بعدی در هنگام نصب و تعمیر سرویس بهداشتی خارجی، زخم رینگ مومی تحت ظرف دستشویی میباشد، که برای رفع این خلل بایستی کلاً پیاله سرویس بهداشتی جا به جا خواهد شد. در مواقع این چنینی برای دوری از مخارج بیشتر بعدی با تعمیرکار مجرب توالت فرنگی تماس حاصل نمایید.

روش تعمیر شناور دستشویی خارجی توسط تعمیرکار مجرب توالت فرنگی چه گونه میباشد؟ شناور دستشویی خارجی نقش مهمی در تخلیه داراست. در صورتی ایرادی در پیکربندی شناور سرویس بهداشتی خارجی تولید گردد، به طبع در آبگیری مخزن و یا این که تخلیه آب با خلل مواجه خواهید شد. جهت تهیه و تنظیم شناور سرویس بهداشتی خارجی می بایست توجه فرمائید که شناور از سطح ما یحتاج تحت خیس قرار نگرفته باشد.

ارائه خدمات سرویس بهداشتی فرنگی

نصب سرویس بهداشتی خارجی یک تکه و دو تکه، تهیه و تنظیم فلوتر خدمت خارجی توسط تعمیرکار مجرب توالت فرنگی

آببندی توالت خارجی، عیب یابی و تعمیر کلی دستشویی خارجی توسط تعمیرکار مجرب توالت فرنگی

هزینه نصب و تعمیر سرویس بهداشتی خارجی برای همه خدماتی که ارائه میگردند، به طور کامل شفاف توسط تعمیرکار مجرب توالت فرنگی گفته شده میباشد. بیشترین هزینه تعمیر سرویس بهداشتی خارجی به قسمت تهیه و تنظیم فلوتر تخصیص داده شده ‌است، چون به تخصص و تبحر بیشتری نیاز خواهد داشت.

نصاب سرویس بهداشتی خارجی و تعمیرکار مجرب توالت فرنگی را در کمترین مدت ممکن در کنار خویش داشته باشید: با اعتنا به اهمیت نصب و تعمیر سرویس بهداشتی خارجی هرگونه نقص‌ بایستی در کمترین برهه زمانی ممکن به وسیله تعمیرکار سرویس بهداشتی خارجی رفع خواهد شد. البته دسترسی به نصاب سرویس بهداشتی خارجی ماهر عمل ساده ای نیست. تعمیرکار مجرب توالت فرنگی باید با تمامی مشکلات توالت فرنگی و نحوه تعمیر آن آشنا باشد، لوله کش متخصص این شیوه ها را به خوبی اجرا می کند.

تعمیر فلوتر، تعمیر فلاش تانک توسط تعمیرکار مجرب توالت فرنگی ، تعمیر مخزن سرویس بهداشتی خارجی، تعمیر مکش دستشویی خارجی

پیاله سرویس بهداشتی خارجی از سنگی با محصول چینی تشکیل ‌شده که بصورت اثبات بر روی زمین نصب شده ‌است. صرفا در یکسری استثنا می شود اظهار‌کرد تعمیرات متعددی نیست که برای پیاله صورت پذیرد. از طرفی دیگر مخزن دستشویی خارجی میباشد که دو روزنه اساسی در آن جای‌ دارد و دکمه ای که عملیات فلاش را انجام می‌دهد دقیقا در نصیب مخزن دستشویی میباشد که بیشترین فساد تولید می‌گردد.

عملکرد مخزن توالت فرنگی

کارکرد مخزن این چنین میباشد که مدام یه خرده آب در آن جمع میگردد تاهنگامیکه شما دکمه فلاش را بزنید. بعد از فشار دادن دکمه فلاش تانک، آب از روش مجاری به درون ظرف میریزد و فعالیت تخلیه فاضلاب به سیستم لوله کشی انجام می‌شود. دو قسمت در این مخزن وجود دارندد که یک کدام از آن‌ها سیستم فلاشینگ و دیگری فلوتر یا این که شناور توالت خارجی میباشد. فلوتر یا این که شناور یک قطعه مکانیکی میباشد که مخزن را آکنده از آب می نماید. این قطعه و اسباب و اثاث مرتبط با فلاشینگ، بیشترین فساد را دارا‌هستند.

فلوتر معمولا در سوی چپ مخزن قراردارد. این قطعه دارنده چهار نوع شناور در بازار میباشد: شناور نوع پانچ: کهن ترین نوع فلوتر که معمولا از آلیاژ برنج میباشد.

شناور نوع دیافراگمی: مدل های کهن این فلوتر معمولا از برنج بودند و نوع جدیدتر از پلاستیک میباشد.

شناور فنجانی: پیاده سازی توسط تعمیرکار مجرب توالت فرنگی که معمولا از پلاستیک ساخته می‌گردد.

فلوتر سوای شناور: پیاده سازی جدیدتر که در بعضی موارد غیر مجاز میباشد.

کلیه فلوترهای بازار وظیفه مالامال کردن مخزن از آب را دارا‌هستند. به ‌این شکل که بصورت خود کار هنگامی که آب مخزن خالی میشود، مخزن را از آب لبریز می نمایند و بعد تا بازه زمانی خالی شدن آب خاموش می گردند. بسته به نوع پیاده سازی نسبتاً هر 4 نوع فلوتر به یک صورت میباشد و صرفا در لبریز کردن آب باطن مخزن با هم تفاوت های کوچکی دارا هستند. می بایست بدانید که فلوترها فرآورده های ایرانی، چینی و اروپایی دارا‌هستند و بها فلوتر دستشویی خارجی بستگی به متاع آن دارد که هنگام خرید بایستی بدین موضوع اعتنا فرمائید. درصورتی که می‌خواهید با سعی فلوتر بهتر آشنا گردید، توصیه می‌کنیم درب مخزن را بردارید و هنگام خالی شدن و مالامال شدن آب به مکانیزم شناور اعتنا فرمایید.

همان طور که توضیح داده شد، فلوتر قطعه ای میباشد که در تعمیر و محافظت سرویس بهداشتی خارجی بسیار اهمیت دارد زیرا می شود خاطرنشان کرد این قطعه بیشترین استعمال در سرویس بهداشتی های خارجی را داراست و بیشترین خرابی و نیاز به تعمیرکار مجرب توالت فرنگی دارند.

  • sewer drain

تعویض کاسه توالت شکسته از سرویس های بازسازی ساختمان های قدیمی است که برای هر منزلی بسیار ضروریست چون که پیاله سرویس بهداشتی کهنه و شکسته سبب توده شدن میکروب ها و تکثیر بیماری ها گردد. بدین ترتیب که تعمیرکار کارشناس هنگام بازسازی سوئیت به چک ظرف سرویس بهداشتی میپردازد و در شکل لزوم به ردوبدل یا این که تعمیر ظرف دستشویی مبادرت می کند. تعویض کاسه توالت شکسته دربرگیرنده دو قسمت میباشد، تعویض پیاله دستشویی ایرانی و یا این که ردوبدل ظرف سرویس بهداشتی فرنگی که در کنار آن، تعمیر و یا این که بده بستان سیفون نیز انجام می‌گیرد که به توضیح این سرویس ها می‌پردازیم.

تعویض کاسه دستشویی ایرانی

پیاله دستشویی اهل ایران به جهت اینکه توکار میباشد بده بستان آن مشقت بار تر از ظرف سرویس بهداشتی خارجی هست، پس احتیاج به کارشناس برای تعویض کاسه توالت شکسته ی سرویس بهداشتی ایرانی بوده و فعالیت راحتی نمیباشد چون می بایست حریم ظرف به طور کامل کنده گردیده و ظرف بی نقص خارج آورده گردد و مجدد سنگ نو عمل گذارده و اطرافش سرامیک کاری خواهد شد. تغییر دادن پیاله سرویس بهداشتی شکسته در هنگام تعمیر سرویس بهداشتی ایرانی بسیار ضروری میباشد چرا‌ که شکستگی پیاله سبب عده شدن میکروب و تکثیر بیماری گردد. همینطور سبب تکثیر بوی بد خواهد بود و با تمیزکاری نیز از میان نخواهد رفت و فقط راه آن ردوبدل ظرف سرویس بهداشتی است. اما در بعضی مواقع در شرایطی که شکستگی عمیق یا این که گسترده نباشد میتوان به ترمیم شکستگی پیاله پرداخت. تعویض کاسه توالت شکسته ایرانی از تخصص اساسی شرکت های تخلیه چاه و باز کردن لوله در تهران می‌باشد. ردوبدل پیاله سرویس بهداشتی ایرانی بایستی به وسیله متخصصان در این باره صورت پذیرد. همانگونه که میدانید در اکثر منازل و ساختمان های کشورمان از دستشویی ایرانی برای دفع فاضلاب به کارگیری می‌شود. شاید با شنیدن کلمه و واژه ی تعویض خیلی ها تصور نمایند که تعویض کاسه توالت شکسته ایرانی عمل بسیار اسانی باشد البته می بایست بدین نکته دقت کرد که پیاله سرویس بهداشتی ایرانی بر خلاف ظرف دستشویی فرنگی توکار هست یعنی در حین ساخت و ساز توالت می بایست ظرف دستشویی عمل نهاده گردد و با به کار گیری از سیمان و ملات پیاله دستشویی به کف توالت می چسبد و جابه جا کردن و تعویض کاسه دستشویی ایرانی را فارغ از تخریب امری نا ممکن می نماید.

دلایلی که نیاز به تعویض کاسه توالت شکسته ایرانی میباشد:

1-شکستگی کاسه دستشویی ایرانی

2-جرم و کثیفی بعد از سال ها استعمال

3-جایگزینی پیاله سرویس بهداشتی با نوع بهتر آن

4-نصب سیفون در سرویس بهداشتی

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

هنگام تعویض ظرف دستشویی و تعویض کاسه توالت شکسته گاها احتیاج میباشد که تبدیل دستشویی ایرانی به خارجی صورت پذیرد. به این دلیل که سرویس بهداشتی ایرانی برای کسانی که سن بالایی دارا هستند یا این که برای عده ای که زانو درد داشته و نمی توانند روی پای خویش تکیه نمایند مضر بوده و احتیاج به خدمت خارجی دارا‌هستند لذا ردوبدل پیاله دستشویی و تبدیل آن به خارجی برای این اشخاص واجب میباشد. تعمیر دستشویی فرنگی باید به طور تخصصی و بوسیله اشخاص حرفه ای و خبره انجام گیرد چون هرگونه آسان انگاری باعث به خسارات سنگین به لوله کشی های آب و فاضلاب خواهد بود.

تعمیر دستشویی خارجی و نصب سرویس بهداشتی معمولا بعد از نازک کاری انجام می‌گیرد چون که ظرف های سرویس بهداشتی خارجی روکار بوده و مانند ظرف دستشویی ایرانی مایحتاج به کندن کاشی در زمین نیست لذا همواره نصب و تعمیر و ردوبدل پیاله سرویس بهداشتی های خارجی سوای هیچگونه فساد و با کمترین زحمت و در سریعترین برهه زمانی انجام می‌گردد. در حالتی‌که بده بستان سیفون سرویس بهداشتی ایرانی با تخریب میباشد ولی این قضیه از خسارات بیشتر دوری می نماید. در واقع این عمل نوعی پیشگیری میباشد. با تعویض سیفون دستشویی ایرانی از ساخت و ساز نم و رطوبت خودداری کرده و از خسارات بیشتر پیشگیری می‌کنید. تعویض کاسه توالت شکسته خارجی به مشقت ردوبدل سیفون و ردوبدل پیاله دستشویی ایرانی نیست چون سیفون دستشویی خارجی تحت ظرف سرویس بهداشتی میباشد و با بازکردن پیاله دستشویی خارجی می شود به آن دسترسی پیدا کرد. براین اساس تعویض کاسه توالت شکسته خارجی تخریبی ندارد و منجر به فساد ساختمان نمی شود. ولی عوض نکردن سیفون دستشویی خارجی سبب تخریب ساختمان میگردد. چون آب های بیرون گردیده از سیفون کهنه با نفوذ در ساختمان منجر تولید نم و رطوبت خواهند شد. تعمیر سوراخ پیاله سرویس بهداشتی شاید شایسته ترین کاری باشد که شما می توانید در حین بروز شکاف در دستشویی خانه خویش انجام دهید. وقتی که پیاله دستشویی سوراخ می خورد، معمولاً ایرادات متعددی به بار می آید. عارضه ها زیادی همچون تغییر دما وجود دارد که قادر است سبب تولید ترک در پیاله سرویس بهداشتی خواهد شد و نشتی تولید نماید. البته در اکثری از مورد ها نیز این رخنه‌‌ها قابل ترمیم نیستند و بدون چاره می بایست مبادرت به تعویض کاسه توالت شکسته فرمایید.

تعمیر و تعویض سیفون دستشویی

تعمیر سیفون معمولا در زمان عملیات تعویض کاسه توالت شکسته انجام میگردد. چون سیفون از قسمت زیرین ظرف می بایست نصب و اتصال پیدا نماید. نصب سیفون عمل پیچیده ای وجود ندارد و در‌حالتی که پاره ای از شغل های فنی حرفه داشته باشید و یه خرده دست به آچار باشید خودتان با امداد دفترچه راهنما می‌توانید این فعالیت را انجام دهید اما مطلقا برای ردوبدل پیاله دستشویی بخت خویش را آزمون نکنید چون ممکن میباشد خسارات متعددی به بار آورید که جبرانش به مخارج تعدادی برابر مستلزم گردد.

در صورتیکه که سیفون تندرست باشد آب از آن چکه نکرده و نم و رطوبت ساخت و ساز نمی نماید. البته در صورتی‌که سیفون وخیم باشد و یا این که مبتلا به شکستگی گردیده باشد آب از آن بیرون گردد و نم و رطوبت بوجود خواهد آورد. تغییر دادن سیفون به اندازه تعویض کاسه توالت شکسته اساسی میباشد در حالتی که سیفون حاد باشد و آب از آن چکه نماید این دستور در دراز زمان سبب تخریب بخشی از ساختمان و نم در سقف و دیوارها می‌شود. پس شایسته ترین عمل دوری از وخیم شدن سیفون دستشویی و ردوبدل آن همچون تعویض کاسه توالت شکسته هست.

ردوبدل سیفون دستشویی ایرانی مقداری سخت میباشد. چون سیفون دستشویی هنگام بنایی ساختمان یا این که تعویض کاسه توالت شکسته نصب می‌گردد و برای تغییر دادن آن می بایست یه خرده از ساختمان را تخریب کرد تا سیفون کهنه را خارج آورده و سیفون تازه را عمل گذاشت. ممکن میباشد افرادی به خیال و خاطر همین قضیه از تغییر دادن سیفون صرف لحاظ نمایند ولی این فعالیت تماما نادرست میباشد. در‌صورتی‌که این مقدار تخریب انجام نشود و سیفون عوض نگردد در آینده اشتباهات بزرگتر در ساختمان تولید خواهد شد و مستلزم تخریب های بیشتری در ساختمان خواهد بود. پس بهتر میباشد هنگام تغییر دادن پیاله به همین مقدار ناچیز تخریب اکتفا کرد و از ضرر و زیان بیشتر به ساختمان دوری نمود. این نقص‌ هر علتی هم که داشته باشد، ترمیم شکستگی ظرف سرویس بهداشتی تحت عنوان اولین قدم قبل از تعویض کاسه توالت شکسته است که در چنین مواردی مهمترین کاری میباشد که می بایست انجام دهید. در‌صورتی‌ که تعویض کاسه توالت شکسته به موقع انجام نشود، ممکن میباشد که شکاف پهناور‌ گردد و دیگر قدرتمند به تعمیر آن نباشید.

پیدا کردن شکاف کاسه توالت

معمولاً تعمیر ظرف دستشویی و تعویض کاسه توالت شکسته کاری مشقت بار میباشد. در کل شکاف‌های روی پیاله سرویس بهداشتی در ذیل و فراتر از سطح آب تولید می شود. شما بایستی محل ظریف سوراخ را پیدا نمائید و آن‌گاه تصمیم بگیرید که چه راهکاری برای تعمیر سوراخ ظرف دستشویی مطلوب میباشد. برای تعمیر سوراخ ظرف دستشویی در آغاز می بایست با تمرکز کلیه سطح ها ظرف سرویس بهداشتی را با تمرکز تحلیل فرمائید و محل ترک را پیدا نمائید.

برای تعمیر سوراخ ظرف سرویس بهداشتی در آغاز بایستی با تمرکز تمامی سطح های ظرف سرویس بهداشتی را با تمرکز ارزیابی فرمایید و محل ساخت‌ ترک را پیدا فرمائید. به خیال داشته باشید که گهگاه نشتی تنها برهه زمانی شستشوی سرویس بهداشتی حادثه میفتد پس بهتر میباشد که همگی حریم پیاله دستشویی را برای کشف کردن ترک و نشتی نظارت نمائید و در حالتی‌که یه خرده آب روی زمین و مجاورت دستشویی پیدا کردید، ممکن میباشد نشتی از پایین پیاله دستشویی شما باشد. در کل شما بایستی مدام ظرف سرویس بهداشتی را آنالیز نمایید و کوچک‌ترین سوراخ و ترکی که در آن تولید شد، در نظر داشته و در شکل نیاز آن را سریع تعمیر فرمائید. برای یافت کردن نشتی در حوالی پیاله سرویس بهداشتی بایستی پیدا فرمائید که دقیقاً ایراد در کدام قسمت ساخت‌و‌ساز گردیده و آن گاه مبادرت به تعویض کاسه توالت شکسته نمایید.

در باب شکاف‌هایی که روی دستشویی خارجی نیز وجود داراست، می بایست بدانید که می بایست هر چه سریع‌ آنها‌ را برطرف فرمائید. این رخنه‌‌ها معمولاً نقص‌‌ساز میباشند و در حالتی‌که به موقع مبادرت به تعمیر سوراخ ظرف دستشویی نکنید، ممکن میباشد دردسرهای متعددی همچون تعویض کاسه توالت شکسته برایتان به بار بیاورد. یافت کردن و تعمیر رخنه‌‌هایی که زیر‌ سطح آب قرار دارا‌هستند، بعضی وقتها به آسانی قابل پوشش نیست و در اکثر مورد ها صرفا شیوه نجات شما تعویض کاسه توالت شکسته میباشد.

روند تعویض کاسه سرویس بهداشتی

در آغاز می بایست با احتیاط ظرف دستشویی شکسته پیشین بیرون خواهد شد به‌طوری‌که به کاشی و یا این که سرامیک حریم آن آسیبی وارد نگردد و همینطور بایستی روزنه سیفون پوشانده گردد تا چیزی وارد سیفون نگردد که سبب گرفتگی لوله می گردد.

آن‌گاه، ظرف سرویس بهداشتی نو عمل نهاده میشود و با ملات و یا این که چسب کاشی در محل خویش نصب میگردد. بهتر میباشد تا تعدادی ساعت بعد از نصب پیاله دستشویی نو و تعویض کاسه توالت شکسته، از سرویس بهداشتی استعمال نکنید تا ظرف سرویس بهداشتی در مکان خویش سفت شود.

بعضی وقت ها نیز هنگام پیاله سرویس بهداشتی شکسته ایرانی، مشتری قصد تبدیل آن به سرویس بهداشتی خارجی را دارد که در این حالت یا این که ظرف دستشویی دیرین را بیرون کرده و دستشویی خارجی گذارده می شود. و یا اینکه باطن ظرف سرویس بهداشتی کهن را با ملات لبریز می‌نمایند و روی آن دستشویی خارجی را نصب می‌نمایند.

ازجمله مهم ترین فاکتورهای مؤثر بر هزینه تعویض کاسه توالت شکسته عبارت‌اند از: بها ظرف دستشویی

نوع ظرف سرویس بهداشتی: زیرا ارزش ظرف سرویس بهداشتی استیل با ظرف دستشویی سرامیکی فرق داراست.

حقوق کارگر جهت تعویض کاسه توالت شکسته

هزینه ردوبدل کاشی توالت در شکل نیاز به بده بستان یا این که تعمیر کاشی کف سرویس بهداشتی

نوع فرآورده کاشی توالت و کیفیت آن

ارزش کاشی چسبی دستشویی برای تعویض کاسه توالت شکسته

هزینه کندن سرامیک کف سرویس بهداشتی، به کارگیری از کاشی چسبی دستشویی

هزینه تجدید بنا دستشویی، هزینه تشخیص ترکیدگی لوله آب و هزینه تشخیص نشتی لوله با دستگاه در شکل وجود نشتی آب در سرویس بهداشتی

هزینه رفع نشتی لوله فاضلاب در سرویس بهداشتی. زیرا وجود نشتی سبب می‌گردد هنگام تعویض کاسه توالت شکسته، سرامیک‌ها به کف نچسبد.

  • sewer drain

درآوردن موبایل از چاه توالت و طرز خارج کردن موبایل از دستشویی یکی ‌از مسائل بسیار مهمی است که اشخاص متعددی که با این ایراد مواجه می‌شوند می بایست به نیکی بتوانند با این طرز شناخت داشته باشند تا به شایسته ترین نحو ممکن تلفن همراه خویش را از دستشویی خارج بیاورند. در واقع بایستی بدانید یکی مسائل مهمی که شما را بیشتر نگران می نماید افتادن موبایل شما در سرویس بهداشتی میباشد، به این دلیل که موبایل یکی‌از ابزارهای اساسی هر شخصی به شمار می رود و اشخاص به آن هر لحظه نیاز دارند.

اقدامات اولیه برای خارج کردن موبایل

اقدامات مایحتاج جهت درآوردن موبایل از چاه توالت موبایل عبارتند از: او‌لین مبادرت بعد از افتادن موبایل در چاه دستشویی سرویس بهداشتی نریختن آب و نکشیدن فلاش تانک هست.

مبادرت دوم: چنانچه که گیره بلند دارید از آن برای درآوردن موبایل از چاه توالت به کارگیری فرمایید.

مبادرت سوم: در شرایطی‌که دستکش بلند دارید آن را به دست خویش کرده و دست خویش را به داخل چاهک سنگ سرویس بهداشتی ببرید و موبایل را خارج بیاورید.

برای اینکه با درآوردن موبایل از چاه توالت از سرویس بهداشتی شناخت بیشتری داشته باشید توضیحاتی را ارائه میدهیم.

یک کدام از مهم ترین شیوه های که بسیار از اشخاص از آن استعمال می نمایند این میباشد که از قلاب گیر منحصر به فرد این فعالیت یعنی قلاب چاه دستشویی به کار گیری می نمایند اما در واقع شما می بایست با پروسه درآوردن موبایل از چاه توالت شناخت بیشتری داشته باشید.

مراحلی اصلی درآوردن موبایل از چاه توالت شامل:خالی کردن کل محتویات از جیب هنگام رفتن به دستشویی سرویس بهداشتی.

یکی از مهم ترین اقداماتی که در هنگام درآوردن موبایل از چاه توالت از دستشویی بایستی انجام دهید این میباشد که مجموع محتویات جیب خویش را خالی نمایید، به دلیل آن که ممکن میباشد در طول فعالیت باقی وسایل شما مانند سوئیچ، مدارک و … هم به داخل چاه بیفتد و ایراد دیگری برای شما صحیح گردد. بدین ترتیب توجه داشته باشید یکی مهم ترین مراحلی که در خارج آوردن تلفن همراه اساسی میباشد خالی کردن جیب هایتان می‌باشد.

استعمال از دستکش: برای اینکه شما موبایل خویش را از چاه بیرون بیاورید می بایست دست خویش از باطن چاه فرو نمائید، براین اساس توجه داشته باشید که به طبع از دستکش به کارگیری فرمایید تا دستتان آلوده و کثیف نشود. بخش اعظمی از اشخاص از دستکش نایلونی در این مرحله برای درآوردن موبایل از چاه توالت به کارگیری می نمایند.

خارج کردن موبایل از سرویس بهداشتی

بعد از اینکه دستکش خویش را پوشیدید بایستی عمل را استارت فرمائید و دست خویش را به باطن چاه ببرید تا هر چیز مشقت را که لمس کردید را از باطن چاه خارج بیاورید. درصورتی که در نصیب بالایی چاه تلفن همراه را پیدا نکردید می بایست در بخش های زیر آن بگردید که هر چند می بایست بدانید فعالیت قابل تحمل نمی باشد. بخش اعظمی از اشخاص در این مرحله درآوردن موبایل از چاه توالت از گیره های فاضلابی استعمال می نمایند، از آنجایی که ‌این گیره ها انبری می‌باشند و دسته های بلندی دارا هستند به راحتی می‌توانند تا یک متر زیر چاه را کاوش نمایند. در واقع بایستی بدانید که گیره فاضلابی به عنوان مثال شایسته ترین شیوه به برای درآوردن موبایل از چاه توالت شمار می رود.

درآوردن موبایل از چاه توالت: یکی از مراحلی که برای درآوردن موبایل از چاه توالت بسیار اهمیت دارد این میباشد که شیوه خارج آوردن تلفن همراه از دستشویی موبایل را سریعا خاموش نمائید به این دلیل‌ که در حالتی که تلفن همراه با آب در تماس باشد می سوزد، پس به همین ادله درب آن را سریعا گشوده فرمایید و باتری آن را خارج بیاورید.در موبایل ها تازه که درب پشتی پلمپ هست و تلفن همراه ضد آب است تلفن همراه را می‌توانید خاموش کرده و آن‌ گاه با استعمال از آب پاش و دستمال اختصاصی آن را تمییز کنید. اعتنا فرمایید موبایل های نو که ضد آب می‌باشند مانند نامشان ضد آب می‌باشند و ضد فاضلاب و نوشابه و آب میوه های دیگر نیستند.

بیرون کردن سیم کارت و شستن تلفن همراه: یکی از مهم ترین مراحلی که درآوردن موبایل از چاه توالت اهمیت دارد و می بایست به صحت این مرحله را انجام دهید این میباشد که، باتری و سیم کارت آن را مستقل فرمائید و بعد از آن موبایل خویش را بشویید، چرا‌ که تلفن همراه بسیار آلوده و کثیف شده ‌است. پس از اینکه تلفن همراه را شستید می بایست آن را با یک دستمال قابل انعطاف و یا این که حوله ای که لطیف میباشد خشک نمائید.

ریسک درآرودن موبایل توسط افراد

درآوردن موبایل از چاه توالت بعضی اوقات به جهت وارد کردن دست در باطن لوله سبب ساز به زیان جانی برای خیلی از اشخاص می گردد. بهتر میباشد برای این فعالیت از یک کمپانی باز کردن لوله و تخلیه چاه فوری و تضمینی برای درآوردن موبایل از چاه توالت به کار گیری فرمائید. هشدار: آیا می‌دانید برای درآوردن موبایل از چاه توالت با دست، قابلیت و امکان گیر کردن دستتان در لوله وجود داراست؟ خطای خیلی از عموم این میباشد که هنگام افتادن شی ها باطن چاه سرویس بهداشتی هول میگردند و سریعا برای خارج آوردن تلفن همراه گوشی با دستانی خالی مبادرت به وارد کردن دست خویش تا آرنج داخل پیاله سرویس بهداشتی می نمایند. سوای اینکه این کارشان قابلیت و امکان خسارات جانی دارد. سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان های کشور‌ایران به طوری میباشد که در‌حالتی که دست شما وارد آن گردد و قصد برداشتن تلفن همراه تلفن همراه را از باطن آن داشته باشید می بایست نسبتاً تا آرنج دست را باطن لوله فاضلاب دستشویی برای درآوردن موبایل از چاه توالت فرو نمایید.

در‌این‌ صورت‌ به جهت پیچشی که در مچ دست و ساعد به وجود میاید و وقتی که شما اقدام به درآوردن موبایل از چاه توالت می‌کنید، دستتان ورم خواهد کرد و این ورم باغث قفل شدن دست باطن چاه میگردد و در شرایطی که دستتان را با فشار زیاد خارج بکشید جراحت دور از شوخی خواهد مشاهده کرد. این جراحت گهگاه به ارزش تعدادی برابر آن تلفن همراه همپا مجموع می‌گردد و چنانچه از به عبارتی در آغاز با کمپانی رفع گرفتگی لوله و تخلیه چاه فوری و تضمینی تماس گرفته خواهد شد، هیچ یک از این اتفاقات هم صورت نخواهد بخشید.

اصلا بعد از افتادن موبایل درون چاه توالت تا ‌وقتی‌ که موبایل بیرون نشده از توالت استعمال نکنید و درون لوله فاضلاب دستشویی هیچگونه آبی نریزید زیرا با انجام این دو عمل، تلفن همراه شما دیگر بیرون نخواهد شد و مطمئنا وارد چاه فاضلاب میگردد.

سریعترین رویکرد برای درآوردن موبایل

همانگونه که گفته شد در صورتی بعد از افتادن تلفن همراه در سرویس بهداشتی هیچ آبی به باطن سیفون توالت نریزید و از دستشویی به کارگیری نکنید، تلفن همراه شما به راحتی بوسیله سرویسکاران خدمت لوله بیرون شود البته این فعالیت قطعا نیاز به تخصص یک سرویسکار ماهر دارد که بتواند برای درآوردن اشیاء از سرویس بهداشتی و درآوردن موبایل از چاه توالت به صحت مبادرت کند.

درآوردن موبایل از چاه توالت و از سیفون توالت مطلقا نیاز به ابزارهای منحصر نظیر انبرهای باز کردن لوله که با سرب تشکیل‌شده اند دارید. این ابزارها لاکچری می باشند و فقط متخصصین نیروهای فنی باز کردن لوله دارنده چنین تجهیزاتی می باشند که میتوانند با استعمال از آن‌ها و زبده ای که دارا‌هستند موبایل شما‌ را تضمینی از دستشویی بیرون نمایند.

بعد از افتادن تلفن همراه گوشی در دستشویی، برای اینکه مشکلتان سریعا حل خواهد شد و تلفن همراه خویش را سوای اختلال خارج بیاورید میتوانید مسیر ذیل را طی فرمایید: استعمال از انبر منحصر و ماهر یا این که دستگاه برای بیرون کردن موبایل از دستشویی

در کوتاه ترین برهه زمانی که تلفن همراه شما سلامت و تضمینی بیرون می گردد.

 بطور کلی افتادن طلا و جواهرات به باطن چاه سرویس بهداشتی و همینطور افتادن صابون گوشی سوئیچ یا این که کلید و ... زیاد حادثه می افتد. خارج آوردن طلا جواهرات و اشیا قیمتی با دستگاه های مخصوصی انجام میشود.

شایسته ترین طریق خارج آوردن شی های قیمتی از باطن چاه دستشویی و درآوردن موبایل از چاه توالت یا این که سرویس بهداشتی علاوه بر ابزار، شما نیاز دارید که تجربه کافی در خارج آوردن طلا، لوازم بازی و اشیا از چاه سرویس بهداشتی داشته باشند چون اقدام شما میتواند سبب از دست رفتن طلا جواهرات گردد و یا اینکه منجر گیر کردن شی و تولید گرفتگی خواهد شد و بدون چاره باشید برای گشودن گرفتگی با باز کردن لوله برای درآوردن موبایل از چاه توالت تماس حاصل نمایید.

استفاده از گیره های فاضلابی سربی

در‌صورتی‌که که میخواهید خودتان مبادرت به خارج آوردن طلا جواهرات و شی ءها و درآوردن موبایل از چاه توالت از چاه سرویس بهداشتی فرمائید، یکی از رویکرد به کار گیری از گیره های فاضلابی میباشد. این گیره ها از فلز و نرم میباشد و با دقت به ارتفاع ۱۲۵ سانتی متری میباشد. این نوع گیره قادر است به شما یاری دهد تا به راحتی در حالتی که شی ءها شما هنوز قابل روئیت باشد، آن را بیرون فرمایید. شما صرفا هنگامی به سرویسکار نیاز کم تری دارید که طلا و جواهرات یا این که شی در معرض رویت شما باشد.

در‌صورتی‌ که از دستشویی فرنگی استعمال می‌کنید و طلا جواهرات یا این که شی در معرض مشاهده نباشد، شاید سرویسکاران ما ناچار باشند سرویس بهداشتی خارجی را بگشایند تا دسترسی به طلا جواهرات یا این که شی سهل وآسان خواهد شد.

درآوردن تلفن همراه از چاه از مشکلاتی میباشد که اکثر ما با آن ناخواسته مواجه گردیده ایم. درآوردن موبایل از چاه توالت با ابزار مخصوصی انجام میگردد.  به همین عامل نخستین توصیه میشود تا حدالامکان گوشی خویش را با خودتان به دستشویی نبرید ولی درصورتی که همچین اتفاقی برای تلفن همراه شما صورت بخشید هیچوقت نگران نشوید و خونسردی خویش را مراقبت نمائید چون درآوردن موبایل از چاه توالت یک کدام از تخصص های مجموعه های لوله کشی می باشد. ولی پیش از وصال متخصصین می‌توانید با رعایت نکات ایمنی، بخت خویش را با اقداماتی که پیرو نوشته ی علمی توضیح خوا هیم اعطا کرد نسبت به درآوردن موبایل از چاه آزمون فرمایید. برای درآوردن موبایل از چاه و یا این که درآوردن انگشتر ، رینگ، طلا و جواهرات، کارت عابر و هر شیئی از باطن چاه سرویس بهداشتی هیچوقت خودتان مبادرت نکنید چون ممکن میباشد دستتان در لوله گیر نماید. مورد نیاز میباشد در بالا خونسردی خودتان را مراقبت فرمایید و از کشیدن سیفون یا این که ریختن آب به درون چاه پرهیز فرمایید. همینطور تا پیش از درآوردن تلفن همراه از چاه از دستشویی به کارگیری نکنید.

برای درآوردن موبایل از چاه قطعا نیاز به ابزارهای مخصوصی مثل انبر باز کردن لوله که با سرب درست شده اند است. این ابزارها گران‌قیمت می باشند و فقط متخصصین رفع گرفتگی لوله دارنده چنین تجهیزاتی می باشند که میتوانند با استعمال از آن‌ها و زبده ای که دارا هستند شی ءها فرنگی را تضمینی از سرویس بهداشتی بیرون نمایند.

  • sewer drain