خدمات تخلیه چاه شبانه روزی 09110135580

تخلیه چاه فاضلاب، تخلیه چاه دستشویی، قیمت تخلیه چاه، تخلیه چاه شبانه روزی، تخلیه چاه تهران

خدمات تخلیه چاه شبانه روزی 09110135580

تخلیه چاه فاضلاب، تخلیه چاه دستشویی، قیمت تخلیه چاه، تخلیه چاه شبانه روزی، تخلیه چاه تهران

خدمات تخلیه چاه شبانه روزی 09110135580

درباره گروه خدمات تخلیه چاه :

سلام دوستان گرامی ...
گروه خدمات فنی تخلیه چاه شبانه روزی آماده ارائه خدمات چاه و فاضلاب اعم از تشخیص محل چاه ، حفر چاه آب و فاضلاب ، تخلیه و لایروبی چاه ، تعمیرات چاه آب و فاضلاب و کلیه خدمات مرتبط به شما مشتریان گرامی در سراسر مناطق 22 گانه تهران می باشد.
کلیه حقوق محتوای این وبلاگ متعلق به گروه خدمات تخلیه چاه شبانه روزی می باشد که بدون کپی برداری تهیه و نوشته شده است و هر گونه کپی برداری از این وبلاگ فقط با درج لینک منبع بلامانع است.

تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه

تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه یکی از خدمات فنی و بهداشتی لازم در زندگی مدرن می باشد که در مقایسه با گذشته، همان گونه که از نامش پیداست با به کارگیری از ابزارها، ماشین ها و دستگاه های خاصی نیز تانکر مکنده و پمپ ساکشن انجام می گردد. مکانیزه شدن یا ماشینی شدن کارها سبب ارتقا معیار کیفیت کار نهایی، ارتقاء سرعت اجرا و کاهش تلفات و نیاز به نیروی انسانی شده است و در زمینه تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه تا حد زیادی از نگاه بهداشتی نیز مورد بررسی قرار گرفته است. واضح می باشد که در قبل چنین کارهایی با مشقت انجام می شده و مقوله ای به نام بهینه سازی زمان و هزینه ها صورت نمی گرفت.

شرکت هایی وجود دارند که در خصوص ارائه خدمات تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه و نیمه مکانیزه و با هدف تاثیرگذاری در ارتقاء سطح کیفی خدمات، آماده ارائه خدمات به هموطنان می‌باشد. در این مقاله به دلیل ارتقاء سطح اطلاعات شما خواننده محترم، توضیحی در مورد تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه و تخلیه چاه شبانه روزی خواهیم پرداخت. واضح می باشد که با گذشت زمان، شیوه های جدیدی مورد استفاده قرار گرفته که موجب سهولت در انجام کارها شده است. این شیوه ها گاها تحت عنوان یک سیستم تازه برای انجام یک عمل و یا این که به کارگیری از یک ابزار تازه برای انجام کارها پیشنهاد گردیده و در زمینه تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه نیز استفاده ابزارها و وسایل پیشرفته سبب گردیده تا بتوان این عمل را با کیفیت بیش تر و در بازه زمانی زمان کمتری انجام داد. 

تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه چیست؟

تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه به استفاده از ابزار و وسایل نوین درباره تخلیه چاه گفته می گردد. در تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه شرکت تخلیه چاه از ابزار و وسایل نوین و توسعه یافته جهت تخلیه چاه استفاده می نماید. تانکر مکنده و دارنده پمپ، انواع پمپ های ساکشن و مکنده، کارگران با تجربه و زبده و بسیاری از وسایل و ابزار نوینی که در تخلیه چاه بسیار اثر گذار می باشند. تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه شعار بخش اعظمی از شرکت های تخلیه چاه می باشد و بعضی از آن‌ها از این ابزارها استفاده می نمایند. شرکتی که از تانکر مکنده و دارنده پمپ، انواع پمپ های ساکشن و مکنده، کارگران با تجربه و زبده و اکثری از وسایل و ابزار نوینی که در تخلیه چاه فاضلاب استفاده می نماید می توان در رده شرکت های تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه قرار گیرد.

تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه چیست؟

تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه شعار اکثریت شرکت های تخلیه چاه می باشد. بعضی شرکت ها سرویس های تخلیه چاه می باشند که با عنوان تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه شما عزیزان را فریب داده و مبلغی اخذ می نمایند و زمانی هم که آن‌ها به محل می‌آیند می بینید که هیچ خبری از تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه وجود ندارد و از ابزارهای بسیار ابتدایی استفاده می نمایند حتی ممکن است که تخلیه چاه به طور ماهرانه انجام نشود و چاه مجدد دچار گرفتگی شود و دردسر های بیشتری اعم از ریزش چاه ، بوی گندیدگی ، وجود حشره‌ها مثل سوسک و مگس را هم تولید نماید. 

تجهیزات مخصوص تخلیه چاه با دستگاه

برای اجرای تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه حداقل وسایل لازم تانکر تخلیه ده هزار لیتری، پمپ مکنده و پمپ ساکشن تخلیه چاه، پمپ لجن کش تخلیه چاه، انواع ابرازهای اختصاصی تخلیه چاه، کارگران با تجربه جهت تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه هست. هر مورد از این ابزارها و وسایل نقش مهمی در اجرای تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه ایفا می نمایند. در‌ حالتی که هر کدام از آنان وجود نداشته باشد فرآیند اجرای تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه دچار خلل خواهد شد. در صورتی ‌که تمام ابزارهای لازم جهت تخلیه چاه مکانیزه حاضر باشند دستور تخلیه چاه به راحتی قابل اجرا خواهد بود. در این ‌صورت می باشد که تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه مفهوم پیدا می کند.

احتمالا شما در خیابان های اطراف محل زندگی خود، با صحنه هایی از عملیات تخلیه چاه برای ساختمان های مسکونی یا تجاری مواجه گردیده اید و متوجه بوده اید که برای استفاده از ابزارهای لازم نسبتا فضای متعددی از کوچه یا این که خیابان اشغال شده است، ولی مطمئنا نام دستگاه هایی که دیده اید را نمی دانستید و طبیعی می باشد که اشخاص بسیار کمی در این باره اطلاعاتی داشته باشند. یکی از مهم‌ترین ماشین آلات لازم برای تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه، تانکر با ظرفیت زیاد (ده هزار لیتری) می باشد که در نهایت وظیفه حمل و انتقال فاضلاب ها را بر عهده دارد. برای اینکه بتوان فاضلاب را از قعر چاه خارج کرد نیاز به پمپ مکنده و پمپ ساکشن هست و در بخش اعظمی از موارد از پمپ لجن کش برای پاک سازی پایانی فضای چاه استفاده می‌گردد.

تجهیزات مخصوص تخلیه چاه با دستگاه

علاوه بر این ها برخی دیگر از ابزارهای ریز و درشت دیگر نیز وجود دارند که کارگران می‌توانند با به کارگیری از آنان به لوله ها و چاه اصلی دست یابند. تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه بدین معناست که اکثریت روند این عملیات با یاری دستگاه های منحصر به فرد در نهایت امنیت و مراقبت بهداشتی انجام شوند و نیروی انسانی دخالت ناچیزی داشته باشد. نیروی انسانی و کارگران صرفا بایستی توانایی و علم و مهارت به کارگیری از ابزارهای لازم را داشته باشند؛ چون این عمل بسیار تخصصی می باشد. 

شیوه انجام عملیات تخلیه چاه اتومات

در صورت پر شدن چاه های فاضلاب و سرویس بهداشتی یک ساختمان، گروه اجرایی شرکت تخلیه چاه در آن مکان حضور خواهند یافت و عملیات تخصصی شروع خواهد شد. در ابتدا یک شلنگ قطور که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است به قعر چاه ارسال می گردد و سر دیگر این شلنگ به دستگاه پمپ مکنده وصل می شود. آن گاه لازم می باشد که از روش شلنگ استاندارد دیگری فاضلاب به تانکر منتقل گردد. منظور از شلنگ استاندارد این است که از قطر مطلوب و استحکام کافی برخوردار باشد تا در طی عملیات تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه بتواند فشار بالایی را تحمل کند.

شیوه انجام عملیات تخلیه چاه اتومات

آن ‌گاه لازم است که از روش شلنگ استاندارد دیگری فاضلاب به تانکر منتقل گردد. سوال بسیاری از اشخاص این می باشد که آیا بعد از اجرای عملیات، چاه تماما از فضولات، چربی ها، لجن و... خالی خواهد شد؟ آری، اگر‌ که همه فرآیند به درستی و با ابزار های استاندارد و با نگهداری نکات اصولی این عمل صورت گیرند، فاضلاب کاملا و به وسیله تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه مکنده تخلیه می‌شود.

چگونه متوجه شویم چاه پر شده است؟

اکثر چاه های فاضلاب در زیر ساختمان ها حفر گردیده و با لوله های اختصاصی به داخل آن هدایت می گردد و درب چاه از سطح زمین فاصله دارد و تشخیص لبریز شدن فاضلاب مقداری مشقت بار می باشد، به این دلیل که در میان گرفتگی لوله فاضلاب و پر شدن آن ظاهرا تفاوتی مشاهده نمی شود. برای بر طرف شدن شک و تردید میان تعیین رفع گرفتگی لوله یا این که تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه باید سراغ سرویس کار حرفه ای بروید و بعد از تماس با مجموعه کاری معتبر و کارشناس در این زمینه، این اشخاص در محل حاضر گردیده و بوسیله فنرهای انحصاری مبادرت به لوله بازکنی می‌نمایند، در شرایطی که لوله گرفته شده با دستگاه فنر باز شد و مسیر فاضلاب به وضعیت اول بازگشت پی می بریم که چاه هنوز لبریز نشده باشد در غیر این صورت نیاز است تا تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه صورت پذیرد.

چگونه متوجه شویم چاه پر شده است؟

بارها پیش آمده که اشخاص با تشخیص نادرست هزینه های زیادی را به کارفرما وارد کرده اند، پس قطعا برای تخلیه چاه و رفع گرفتگی لوله با مجموعه های دارای اعتبار تماس حاصل نمایید و توجه نمائید که این شغل ظاهرا معمولی به نظر می رسد ولی عوامل متعددی در نتیجه فعالیت دخیل است. در فرآیند تخلیه چاه یافتن و تشخیص درب چاه فاضلاب و باز کردن آن از شغل های حساس می باشد که سرویسکار با تجربه خود این مورد را تشخیص داده و اجرا می نماید و نکته قابل توجه دیگری که لازم دانستیم به آن اشاره کنیم بحث تعداد نیروی کاری می باشد که از طرف تیم خدماتی برای تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه اعزام می‌گردد به نحوی که کمترین کسانی که به این منظور در نظر گرفته می شود دو نفر نیروی متخصص است.

دستگاه های مکنده ای که در فعالیت تخلیه فاضلاب استفاده می گردد برای توان بیش تر مستلزم برق ماشین است و فشار متعددی را وارد می نماید و قدرت مکش بالای این دستگاه ها سبب می گردد تا چاه کاملا تخلیه شود و سردی و گرمی هوا در همت آن تاثیر گذار می باشد. 

رعایت اصول ایمنی تخلیه فاضلاب مکانیزه

عملیات تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه می‌تواند پر حادثه باشد در ‌حالتی که با رعایت اصول ایمنی صورت نگیرد علاوه بر رعایت اصول ایمنی اشخاصی که اقدام به تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه و یا حفر چاه می کنند بهتر است تعدادی اصول هم رعایت شود:

  • برای خورداری از ترشح آب بر روی دیواره چاه بایستی در دهانه چاه از گلدان بهره مند شد.
  • چاه های حفر گردیده می بایست دارنده سیستم تهویه باشند و لوله تهویه نیز می بایست در بلندترین نقطه ساختمان قرار گیرد.
  • چاه را کنار باغچه حفر نکنید و همینطور توجه فرمائید که کاشت هر گونه درخت، نهال و گیاه کنار چاه سبب تخریب و صدمه به آن خواهد شد.
  • دست کم فاصله 3 متری را از دیوار همسایه، درخت ها، ساختمان و حتی انباری ها رعایت نمایید تا از آسیب به چاه خودداری نمائید.
  • اندازه دهانه چاه بهتر می باشد بیش تر از 50 سانتی متر باشد.
  • دور چینی چاه فاضلاب با آجر و سیمان یکی از مهم‌ترین عوامل رعایت اصول ایمنی در حفر چاه، تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه می باشد.

رعایت اصول ایمنی تخلیه فاضلاب مکانیزه

دقت نمائید که لوله کشی آب سرد و گرم از روی دهانه چاه حفر گردیده عبور نکند چون بسیار خطرناک می‌باشد. برای اینکه از ایمنی چاه حفر گردیده خویش مطمئن باشید و خدمات اصولی تخلیه چاه با دستگاه مکانیزه را به طور مطمئن دریافت فرمائید با شرکت های متخصص تماس حاصل نمایید.

https://khadamatamiran.com/pipe-opening-sewer-drain-center

  • ۹۹/۰۳/۰۳
  • sewer drain