خدمات تخلیه چاه شبانه روزی 09110135580

تخلیه چاه فاضلاب، تخلیه چاه دستشویی، قیمت تخلیه چاه، تخلیه چاه شبانه روزی، تخلیه چاه تهران

خدمات تخلیه چاه شبانه روزی 09110135580

تخلیه چاه فاضلاب، تخلیه چاه دستشویی، قیمت تخلیه چاه، تخلیه چاه شبانه روزی، تخلیه چاه تهران

خدمات تخلیه چاه شبانه روزی 09110135580

درباره گروه خدمات تخلیه چاه :

سلام دوستان گرامی ...
گروه خدمات فنی تخلیه چاه شبانه روزی آماده ارائه خدمات چاه و فاضلاب اعم از تشخیص محل چاه ، حفر چاه آب و فاضلاب ، تخلیه و لایروبی چاه ، تعمیرات چاه آب و فاضلاب و کلیه خدمات مرتبط به شما مشتریان گرامی در سراسر مناطق 22 گانه تهران می باشد.
کلیه حقوق محتوای این وبلاگ متعلق به گروه خدمات تخلیه چاه شبانه روزی می باشد که بدون کپی برداری تهیه و نوشته شده است و هر گونه کپی برداری از این وبلاگ فقط با درج لینک منبع بلامانع است.

هزینه تخلیه چاه فاضلاب

هزینه تخلیه چاه فاضلاب به عامل های متنوعی بستگی دارد. این روز ها گرفتگی لوله‌های فاضلاب ساختمان اعم از سرویس‌های ظرفشویی یا چاه آشپزخانه و چاه سرویس بهداشتی از جمله دغدغه‌های طبیعی زندگی شمرده می‌شود. تخلیه چاه (تخلیه چاه فاضلاب) خدمتی می باشد بسیار پر درخواست که در صورت به تعویق افتاده شدن آن، شاهد مواردی همچون انتشار بوی غیر مطلوب در فضا و شامل مواردی مانند از میان رفتن امکان به کارگیری از حمام، دستشویی، آشپزخانه و ... می‌باشید. سفارش می کنیم در صورت پرشدن چاه فاضلاب سریعا مبادرت به تخلیه چاه فوری بوسیله ماشین تخلیه چاه فرمایید.

هزینه تخلیه چاه فاضلاب متناسب با ارزش ماشین تخلیه چاه فاضلاب، تانکر تخلیه چاه روش تخلیه چاه فاضلاب انتخاب می گردد. حقوق و هزینه تخلیه چاه فاضلاب زیر نظر اتحادیه تخلیه چاه هست و ارزش تصویب شده هزینه تخلیه چاه فاضلاب را اتحادیه هر ساله اعلام می‌نماید. البته امروزه به دلایل گرانی های یک ماهه ابزار و مصالح و … این نرخ هزینه تخلیه چاه فاضلاب به وسیله خود کارشناس ها و پیمانکاران اعلام می‌شود و به طور توافقی در بین صاحب کار و پیمانکار هزینه تخلیه فاضلاب انعقاد می شود. با ما همراه گردید تا علاوه بر تخلیه چاه به موارد دیگری از جمله هزینه تخلیه چاه فاضلاب، تانکر تخلیه چاه و ... بپردازیم.

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب

خدمات رفع گرفتگی لوله و تخلیه چاه بوسیله گروه ماهر و مجهز به دستگاه بازکردن لوله انجام می گردد. بهترین نحوه بازکردن چاه سرویس بهداشتی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه را با توجه به سازه به کار می برند تا تخریب کمتری وارد شود. دستگاه ژنراتور با فنر فولادی و یا دستگاه تراکم با فنر دورانی برای رفع گرفتگی لوله و گشودن چاه دستشویی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب به کار می رود. رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه، لوله بازکنی فاضلاب سرویس های بهداشتی و حمام بوسیله دستگاه بازکردن لوله صورت گرفته و نیاز به تخریب نمی باشد. خدمات هزینه تخلیه چاه فاضلاب با به کارگیری از پمپ های لجن کش دو پروانه ای و دستگاه دارنده مکش زیاد نظیر کف کش و ساکشن انجام می گردد.

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب

خدمات تخلیه چاه در برگیرنده ارسال تانکر بزرگ برای فاضلاب نیز است. همگی کارها مرتبط با هزینه تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی چاه کهنه به وسیله مجموعه ماهر و نیروی انسانی آموزش دیده انجام یافته و آسیب و خرابی در ساختمان به حداقل می رسد. در شرایطی ‌که نیاز به برداشتن طوقه قدیمی و چیدن طوقه یا بلوک چینی انباری چاه باشد، خدمات باز کردن لوله و هزینه تخلیه چاه فاضلاب آن را بر عهده می گیرد. وصل کردن فاضلاب ساختمان به سیستم فاضلاب شهری و اگو، حفر چاه فاضلاب در ساختمان های نوساز، اتصال حلقه های چاه به یکدیگر و عملیات خاک برداری بخشی از خدمات بازکردن لوله و تخلیه چاه است و با پرداخت هزینه تخلیه چاه فاضلاب کارشناسان به نحو احسنت از عهده آن بر می آیند.

قیمت تخلیه چاه چگونه انتخاب می شود؟

یکی‌ از مشکلات مستمر آپارتمان ها،گرفتگی لوله و چاه دستشویی یا توالت است که اتفاقا جز مشاغل با درآمد محسوب می شود. بدون شک روی در و دیوار شهر اطلاع رسانی های هزینه تخلیه چاه فاضلاب و باز کردن لوله را به چشم دیده اید. جالب است بدانید در این شغل خدماتی اگر چه رقابت سر سختی در جریان است ولی گهگاه نظارت بر قیمت هزینه تخلیه چاه فاضلاب ها هم فراموش می گردد. شایسته ترین راه حل برای جلوگیری از این مشکل بازدید هر ساله از چاه است و با داشتن دریچه چاه فاضلاب و بازدید از چاه فاضلاب همواره می توان از این مورد پرهیز کرد. مثلا، خدمات هزینه تخلیه چاه فاضلاب و رفع گرفتگی لوله در هر مکان از تهران گوناگون است. اگر ساکن شمال شهر تهران باشید، نرخی که برای بازکردن لوله یا هزینه تخلیه چاه فاضلاب ارایه می گردد، با جنوب تهران زمین تا آسمان تفاوت دارد. اگرچه در سالیان قبل اجرای طرح فاضلاب شهری باعث گردیده تا تخلیه چاه از رونق بیفتد ولی هنوز فنر زدن برای بازکردن گرفتگی لوله ها و هزینه تخلیه چاه فاضلاب بازاری پر مشتری است.

قیمت تخلیه چاه چگونه انتخاب می شود؟

هزینه تخلیه چاه فاضلاب به عامل های متعددی بستگی دارد که مهم ترین آن به حجم کار تخلیه چاه یا قیمت ماشین تخلیه چاه فاضلاب می‌توان اشاره کرد. حجم عمل تخلیه چاه به مفهوم این می باشد که تخلیه چاه، به چه میزان زمانی نیازمند است؟ عمق چاهی که نیاز به تخلیه چاه چقدر می باشد؟ علاوه بر تخلیه چاه به چه خدمات دیگری نیاز می باشد؟ شما به راحتی می توانید درخواست تخلیه چاه فاضلاب خود از سایت های اینترنتی جستجو کنید؛ و در کمتر از 30 دقیقه از برترین متخصصین تخلیه چاه پیشنهاد قیمت هزینه تخلیه چاه فاضلاب اخذ نمائید. در گام بعد از آن با مقایسه سابقه هر یک از متخصصین تخلیه چاه و همینطور مقایسه قیمت‌های پیشنهادی هزینه تخلیه چاه فاضلاب، می توانید مناسب ترین کارشناس تخلیه چاه و بهترین هزینه تخلیه چاه فاضلاب را برگزینید.

عوامل وابسته در تعیین هزینه تخلیه فاضلاب

عوامل وابسته در تعیین هزینه تخلیه فاضلاب

 1. تعداد خدمات تخلیه چاه: چاه‌هایی که عمر زیادی از آنها گذشته امکان دارد به آبکشی و یا به لجن کشی نیز نیاز داشته باشد. البته چاه‌های جدید که بیشتر از چند سال از قدمت آن ها نگذشته باشد، به لایروبی چاه نیاز ندارد.
 2. تعداد ماشین تخلیه چاه: همینطور تعداد سرویس لازم با ماشین تخلیه چاه فاضلاب. جهت تخلیه کامل چاه عامل اثرگذار دیگر بر ارزش هزینه تخلیه چاه فاضلاب می باشد.
 3. وضعیت چاه برای تخلیه چاه: ممکن است شرایط چاه فاضلاب طوری باشد که به تخریب بیشتر از حد معمول نیاز داشته باشد و یا محل دقیق چاه فاضلاب دقیقا مشخص و معلوم نباشد و به دستگاه‌ها دیگر نیاز باشد.
 4. حجم کار تخلیه چاه: ممکن است به جهت عمیق بودن چاه فاضلاب سا‌عت های متعددی برای تخلیه چاه صرف شود که در ‌این حالت هزینه این خدمت با هزینه تخلیه چاه فاضلاب کم عمق تفاوت داراست.
 5. قیمت ماشین تخلیه چاه فاضلاب: بله قیمت ماشین تخلیه چاه فاضلاب نیز از سایر عامل های اثرگذار در هزینه تخلیه چاه فاضلاب هست.
 6. تخلیه فاضلاب با استفاده از تخلیه چاه با پمپ لجن کش: در صورتی که که تخلیه با پمپ 3 فاز انجام گیرد هزینه بالا تری را نسبت به پمپ تک فاز داراست و دلیل آن هزینه تعمیر پمپ ها و خطرها و یک سری آیتم های دیگر است.
 7. تخلیه چاه با مکنده ساکشن گران تر از دیگر کارهای تخلیه چاه می باشد چرا‌ که پمپ ساکشن به گیربکس ماشین وصل می‌شود و موتور ماشین را درگیر می‌نماید و علاوه بر این در هنگام تخلیه چاه لجن های سنگین و چربی ها را مانند یک جارو برقی با عمل مکش به داخل تانکر و مخزن ماشین ارسال می‌نماید.
 8. محلی که می بایست عمل صورت بپذیرد در هزینه تخلیه چاه فاضلاب موثر می باشد و در شمال شهر ارزش بیشتر می باشد به جهت اینکه مسیری که برای تخلیه بار به بیرون شهر بایستی طی شود تا فاضلاب تخلیه شود طولانی تر میباشد.
 9. یکی از عوامل هزینه بر در کارهای چاه فاضلاب لایروبی چاه است لایروبی عملی است که لجن های سخت و محکم گردیده و جامدات را به خارج انتقال میدهند و معمولا به طور دستی و به وسیله نیروی انسانی انجام می‌گیرد.
 10. یکی از کارهای اصلی در چاه های فاضلاب و بقیه چاه های جذبی انجام فعالیت کف تراشی چاه و تراش چاه است با انجام این کار چاه فاضلاب تماما مانند روز اولیه دفع آب را به لایه های زیرین زمین را به خوبی انجام می‌دهد.

چرا تخلیه چاه فاضلاب ضروری می باشد؟

خدمات رفع گرفتگی لوله از خدمت های خدماتی بسیار ضروری است که بایستی در سریع ترین دوره صورت پذیرد. نشت یابی لوله، تخلیه چاه، لوله کشی، بازکردن لوله، بازکردن لوله فاضلاب و باز کردن چاه دستشویی را نمی توان با تاخیر انجام داد چرا که مشکلات تخلیه چاه و بازکردن لوله های فاضلاب به طور ناگهانی بروز می کند و دردسر بزرگی برای خانواده ها به وجود می آورد. رعایت نکات نظافتی و بهداشتی نمی تواند از گرفتگی لوله ها و یا پر شدن چاه فاضلاب پیشگیری نماید. یکی از نیاز‌های اساسی هر ساختمان، داشتن محلی برای دفع آب و فاضلاب آن می باشد.

چرا تخلیه چاه فاضلاب ضروری می باشد؟

بی‌شک کانال فاضلاب مکانی برای دفع راحت و بدون خطر فاضلاب‌های کل ساختمان‌هاست. ولی به جهت وجود جامدات همانند مو، دستمال کاغذی و … بر روی بستر مایعات چاه، لایه‌ای سفت تولید گردیده و سبب عدم نفوذ مایعات به انتهای چاه شود. علایمی هم چون بالا زدگی فاضلاب زود هنگام چاه فاضلاب، پیچیدن شدید بوی بد در سرویس‌های بهداشتی، حمام و بقیه قسمت‌های خانه، ازدیاد جانوران موزی همانند سوسک‌ها و پشه‌ها و همینطور بالا آمدن فاضلاب از سوراخ سرویس بهداشتی و حمام می توانند علامت پیدایش این ایراد و نیاز به تخلیه چاه باشند و اگر دیر اقدام شود هزینه تخلیه چاه فاضلاب به مراتب بیشتر خواهد بود.

برخی از مهم ترین عوامل پر شدن چاه

با رعایت برخی نکاتی که منجر به پر شدن زود هنگام چاه فاضلاب می شوند، میتوان از پر شدن چاه فاضلاب خودداری کرد. لبریز شدن چاه فاضلاب به عوامل مختلفی بستگی داراست. که جهت بررسی دقیق بایستی بوسیله متخصص مربوطه بررسی شود. ما تعدادی عامل را شرح داده ایم.

برخی از مهم ترین عوامل پر شدن چاه

 • مصرف بسیار زیاد آب به وسیله کودکان. که با یاد گرفتن نحوه درست مصرف آب به کودکان، می‌توان از آن خودداری کرد.
 • ریختن باقی مانده روغن غذا درون سینک ظرف‌شویی، زیرا روغن بر دیواره چاه فاضلاب می‌چسبد و مانع جذب آب به‌وسیله دیواره چاه می گردد.
 • نوع جنس خاک که چاه در آن حفر شده‌ است. در زمین های خاک رسی احتمال پرشدن چاه بیش تر می باشد. زیرا خاک رس آب کمتری نسبت به زمین شنی جذب می کند.
 • حجم انباره چاه فاضلاب، حجم چاه برای هر واحد حدود 25 متر مکعب می باشد. مناسب ترین و مطلوب ترین راه و روش برای پرهیز از زود پر شدن چاه و هزینه تخلیه چاه فاضلاب، خالی کردن آن قبل از پر شدن کامل چاه فاضلاب است. در این ‌صورت لجن موجود غلظت کمی داراست و نیاز به کف تراشی ندارد و نسبتا هزینه تخلیه چاه فاضلاب کمتر خواهد شد تا تخلیه کامل و لایه روبی چاه.

https://khadamatamiran.com/pipe-opening-sewer-drain-north

 • ۹۹/۰۳/۱۷
 • sewer drain